Jaluzi Isıcam

Jaluzi Isıcam

Yepyeni Bir Perde Sistemi

Her çevrenin kendi gereksinimleri ve çekiciliği olduğu kabul edilirse evler, dükkanlar bürolar da rahatlık ve teknoloji yayan farklı tasarım çözümlerine gerek duyarlar. Oturma odalarındaki rahatlığı daha da mükemmelleştirmek amacını güden yeni teknik ve estetik çözüm araştırmaları bizi
özel bir ürün imal etmeya sevk etmiştir. Bu istenilen her boyutta ve yalıtım camı içine konulabilen jaluzi dışarıdan manyetik, butonlu ve uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilir. Camın saydamlığı ve yalıtım cam özelliği mükemmel bir şekilde korunduğu gibi aynı zamanda bakım, temizlik ve deformasyon problemleri de ortadan kalkar.

Sıcaklık ve Sesten Korunma

Jaluzi Isıcam mükemmel bir ısı izolasyonu temin eder ve bu camın ısı izolasyon değerleri üç kat izolasyonlu bir cam pencerenin aynısıdır. İçteki boşluğun 25mm’si normal olarak kullanılan ısıcamın sağladığından çok üstün bir ses geçirmezlik sağlanmaktadır.

Aydınlatma Kontrolü

Basit bir el hareketi ile pancuru istediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz. Jaluzi Isıcam’a uygulanan bu usul istediğiniz ışık siddetini veya görüş açısını sağlamaktadır.

Estetik

Malzemenin zarafeti, zengin renk harmonisi Jaluzi Isıcam’ı desinatörler için yeri dolduralamaz bir dekorasyon elamanı haline getirmekte ve onlara cazip ve zarif bir ortam yaratma imkanı vermektedir.

Jaluzi Isıcam’ın Özellikleri

Jaluzi lamelleri değişik kalınlıkta temperli, normal, kurşun geçirmez, renkli ve lamine camlarla imal edilebilmektedir. Aynı yalıtım ünitesinde iki cam arasında birden fazla perde kullanarak pencerelerimizin doğrama kayıtları ile bölümlenmesine gerek kalmayacaktır.

Bakım ve Temizleme

Jaluzi Isıcam hiçbir bakıma gerek göstermemektedir. Yalıtım camlarının tamamen hava geçirmez olması tozdan, havada bulunan maddelerden korunmanın teminatı olup perde sistemini, her türlü dikkatsizlikten kaynaklanan hasarlara karşı korumaktadır. Sadece dış camın temizlenmesi yeterlidir. Temizlenmesi çok zor olan mikro jaluzileri temizlik esnasındaki kenar kırılma ve bükülmeler bizim sistemimizde olmayacaktır.

TOP