Deko Isıcam

Gürsan Deko Isıcam, muhtelif renk, desen ve şekillerde imal edilen karolaj profilleriyle oluşturulur. Montaj teknolojisinin üstünlüğü ile Gürsan Deko Isıcam, çok kaliteli ve gelişmiş bir pencere kafesi sistemidir.

Gürsan Deko Isıcam, uygulama yapılacak Isıcam’da delik delmeyi gerektirmeyen bir sistem olduğundan, kolaylıkla üretilir ve monte edilir. Gürsan Deko Isıcam, imal edildikten sonra Isıcam içerisinde kesinlikle oynamaz. Kapılar ve pencereler çarpılarak kapatılsa dahi

Deko Isıcam sistemi sabit kalır. Gürsan Deko Isıcam, ızgara profiller sayesinde pencereden meydana gelen hırsızlıklara karşı caydırıcıdır. Bankalarda, müstakil villalarda güvenlik için ideal bir dekoratif çözümdür.

Deko Isıcam

Gürsan deko ısıcam, içinde iki cam arasında kullanılan bir ızgara profil sistemi, karolaj sistemi olup, pencerelerin ve yapının estetik olarak güzelliğini artırır.

Sistem her çeşit pencereye uygulanabilme özelliğine sahip olup, yapılara görünüm güzelliği ve zenginliği verir. Gürsan Deko Isıcam, herhangi bir delme işlemi gerektirmediğinden ısıcam içine kolaylıkla monte edilir. Doğrama profilleri ile dıştan yapılan benzer uygulamalara kıyasla daha ekonomik olup (doğrama ve ısıcam malzeme ve imalat farkı yoktur) daha kolay temizlenir.

Bütün çeşitlerimiz, modern, klasik olmak üzere çok geniş renk yelpazesine sahiptir. Diogonal, dairesel ve diğer birçok şekilde üretebilme imkanlarımız mevcuttur.

TOP